Neden Astroloji Kursu?Bu sayfada birçok sorunuzun cevabını bulacaksınız ama sonra BalabanDost instagram sayfama da gidip yorumlara göz atmayı unutmayın...

NOT : Astroloji Kursuna katılabilmeniz için önce doğum haritanızı incelemem ve astrolog olmaya uygun olup olmadığınızı analiz etmem gerekiyor. Bu analizin ücreti eğer kursa katılmanız için karşılıklı uygun şartlar olursa daha sonra kurs ücretinden düşülecektir. 

Bu aya özel 13.000 TL indirim fırsatını kaçırmayın. Fiyatlar sayfanın en sonundadır.

Astroloji Kursunu neden açtım?

Instagram'da Balaban Dost hesabımda binlerce kişiye danışmanlık verdim ve bunların içinde birçok kişi benden kurs da almak istedi. Böyle bir hedefim olmamasına rağmen gelen talepler üzerine Astroloji Kursunu açmaya karar verdim. En iyi eğitimi ve en iyi eğitim platformunu sunmak için 1 yıl kadar çalıştıktan sonra da Astroloji Kursunu 20 Ağustos 2020'de açtım. (Beni biraz daha tanımak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.) 

(Not : Üstteki videoda bahsedilen Temel kur alana diğer kurlar hediye kampanyası 2021 sonunda sona ermiştir.)

İlk 3 Yılda Neler Oldu?

Bu 3 yılımızda yaklaşık 300 kadar kursiyerimiz oldu ve çoğu daha orta seviye biter bitmez danışmanlık verebilecek seviyeye geldiler. 200 saatten fazla canlı ders işledik ve hepsinin kaydını kurs panellerine ekledik. Kursa sonradan katılanlar her hafta canlı dersleri beklemek zorunda olmadıkları için çok daha hızlı ilerlediler ve 1,5 yıl süren eğitimi birkaç ay içinde alabilecek imkana sahip oldular. Bu arada canlı dersler de devam etmektedir.

Ücretsiz Vedik Astrolojiye Spiritüel Bakış Açısı derslerimi izlediniz mi?

Youtube'da yaptığım canlı yayına hızlıca Vedik Astroloji'den ve Astroloji ilmine spiriütel bakış açısıyla yaklaşımdan bahsettim. Aşağıdan izleyebilir ya da buraya tıklayıp Youtube videolarına gidebilirsiniz. 

Kursiyerlerimiz Astroloji danışmanlığı vererek para kazanmaya başladılar... 

Sevdiğiniz ve başarılı olduğunuz bir ilimle, insanlara fayda sağlarken kendi hayatınızı da güzelleştirmekten daha güzel ne olabilir?

Instagram @astrolojikursu ve @balabandost hesaplarında kayıtlı hikayeler kısmında Astroloji Kursu ve Yorumlar kategorilerine göz atabilirsiniz. İlk amacım kursiyerlerimi etik değerlere sahip, başarılı ve kazanan birer astrolog haline getirmektir. Çünkü Astroloji bir hobiden fazlası, yani bir meslek olabilir ve özellikle günümüz şartlarında insanların maddi olarak güvende hissetmelerini sağlayabilir. İyi bir Astrolog ayda kolaylıkla XX.XXX tutarla kazanabilir ve şu anda mezun kursiyerlerim bu seviyelere çoktan çıktılar. Yani Vedik Astroloji öğrenmeyi kendinize yapabileceğiniz en iyi yatırım olarak görebilirsiniz.

Neden Vedik Astroloji Eğitimi?

Ben 2008 senesinden beri Vedik Astroloji üzerine kendimi geliştiriyorum ve profesyonel anlamda danışmanlık veriyorum. İstatistiklere göre de Vedik Astrolojiye olan ilgi tüm dünyada yükseliyor ve bu ilmi bilen yeterince deneyimli Vedik astrolog bulunmuyor. Bu durum, astrolojiyi meslek edinmek isteyenler için inanılmaz bir iş olanağı da sunuyor. Şahsen bir Vedik Astrolog olarak 6 ay sonraya randevu vermek zorunda olduğum günler oldu ve asistanım uzun süre hiçbir mesajı cevaplayamadı. Ben de elbette kendi uzmanlık alanımda eğitim vermeye karar verdim. Diğer astroloji alanlarında da bilgi sahibi biri olarak; Vedik Astrolojinin isabetli öngörü araçlarına başka hiçbir astroloji modelinin yanaşamayacağına inanıyorum. 

Ayrıca AstrolojiKursuna ücretsiz üye olarak Batı Astrolojisi ile Vedik Astroloji arasındaki farklar videosunu izlerseniz neden Vedik Astrolojiyi tercih etmeniz konusunda birçok başka neden daha görebilirsiniz. Vedik Astroloji çok daha kadim ve isabetli bir astrolojidir. Buraya tıklayarak youtube'da yaptığım Vedik Astrolojiyi tanıttığım videomu da izleyebilirsiniz.

Astroloji Kursunu Eşsiz Yapan Özellikler Neler?

Eğitimin Kalitesi : Dersleri sırf kurs vermiş olmak için değil, her şeyi derinlemesine ve kolay anlaşılır şekilde aktarmak için işliyoruz. Bu sayede canlı derslere katılamayıp, sadece videoları izleyenler bile kursu sorunsuzca takip edebiliyorlar. 

Eğitimin İçeriği : Temel Seviye Kur 32 saattir ve gezegenler, burçlar, evler ve tüm bunların nitelikleri ile vedik harita modellerini anlamayı içeren dersler içerir. Orta Seviye Kur 90 saattir ve gezegen + ev + burç kombinasyonları ile bağlantılı olarak dasha sistemi ve transitlerle öngörü tekniklerini içerir. Orta Seviyeyi bitiren kursiyerlerimiz detaylı olarak harita yorumlamaya başlayabilirler. İleri seviyede nakshatralar, yogalar, bölüşümlü haritalar, transitlerin detayları ve daha fazlası yer alır. İleri Kurla birlikte toplamda 200 saatten fazla ders vardır ve bu derslere ek olarak pekiştirme + soru cevap canlı yayınları devam etmektedir. Bu videolara ek olarak özenle hazırlanmış onbinlerce sayfa dokümana da sahip olacaksınız... 

Harita Analizi yaparken kurs içeriğinden faydalanma şansı : Bu muhteşem bir avantajdır. Diyelim ki harita analizi yapıyorsunuz. Bir gezegen bir evde ve onu yorumlamanız gerekiyorsa, kursta onunla ilgili olan kısmı açıp anında o gezegenin o dönemde nasıl etki getireceğini görebilir ve yorumlarınızda kullanabilirsiniz. Böylece aslında kursun başından itibaren harita analizi yapmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede yeni katılan öğrencilerim, ilk öğrencilerime göre çok daha hızlı ilerlemekteler çünkü tüm dersler, videolar ve dokümanları anlık olarak 7/24 ellerinin altındadır. 

Esnek Öğrenme Modeli : Kursiyerlerimiz genel olarak çalışan yetişkinler olduğundan her canlı derse yetişmeleri mümkün olmuyordu. Bu nedenle tüm eğitimlerimizi kaydettik ve ömür boyu 7/24 izleme, ders dokümanlarını indirme ve çıktısını alma fırsatınız oluyor. Kendi yaşam planınıza göre istediğiniz zaman izleyebilir ve sorunuz olursa o ders videosunun altına yazarak sorabilirsiniz. Devam eden canlı derslerimizin de tümü kayıt edilir ve her zaman izleyebilirsiniz. 

Eğitimin Süresi : Eğitim platformumuz senelerce eğitim alıp hala yerinde saymak istemeyenler için hazırlanmıştır. Klasik eğitim metodları ile Vedik Astroloji öğrenmek on yıllara yayılabilir. Fakat kayıtlı eğitimler sayesinde bugün eğitime başlasanız bir yıllık yolu birkaç haftada bile alabilirsiniz. Tüm eğitimi bitirmeniz muhtemelen klasik bir eğitime göre %10 uzunlukta sürecektir.

En İyi Fiyat : Genelde bu kalitede bir eğitim daha uzun yıllar süreceği gibi; 3 kur toplamda 50-100 Bin TL aralağında olur; ki bunu eğitim veren bazı (başarılı) Vedik Astorloglardan fiyat alarak da teyit edebilirsiniz. Özellikle içinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntılar döneminde herkesin maddi zorluklar yaşadığını göz önünde bulundurarak Astroloji Kursunda kısa bir süre için indirimler uyguladık. Bu eğitim sistemi ve içerik için rakipsiz bir fiyat olduğunu araştırdığınızda görebilirsiniz. Fiyatlar sayfanın en altındadır.

Sertifikalarımız : İki çeşit sertifikamız bulunuyor. 1.) Kursumuz bağımsız akrediastyon kuruluşu CardCert aracılığıyla uluslararası sertifika verebilecek şekilde yetkilendirilmiştir ve ayrıca ISO 9001 kalite belgesi almaya hak kazanmıştır. Kurs sonunda sizlere Uluslararası Geçerli Sertifikanız gönderilecektir. 2.) Lions A.Ş olarak bizzat benim imzamla bir sertifikanız ve başarı belgeniz de olur. 

Sertifikalandırma Fiyatı : Bazı kursiyerlerimiz sadece kişisel gelişim amaçlı eğitim aldıklarından ve sertifikaya ihtiyaç duymadıklarından, sertifika sınavı ayrı olarak ücretlendirilmiştir. Bu sayede kurs ücretini de daha uygun olarak sunabiliyoruz. Sertifikalandırma öncesinde sınav yapılacaktır ve sınav giriş ücreti 3000 TL + KDV olacaktır. Bu ücret sınava gireceğiniz zaman tahsil edilecektir. 

Bu kadar avantajı neden sağladığımı soranlar oluyor. Çünkü ben sadece eğitim vermiyorum; ayrıca kendime yol arkadaşları yetiştirmeye çalışıyorum. Öğrencilerimin başarıları benim en büyük gururumdur. Hayatları birer birer değişen, kendi mesleklerinden 3-4 kat daha fazla kazanan, özgüvenleri artan öğrencilerimi gördükçe mutlu oluyorum. 

Buraya kadar okuduysanız bir nedeni vardır!

Birçok insan astrolojiye inanmaz ya da bu kadar ciddiye almaz. Bizim gibi bazılarını da bazı dürtülerimiz buralara kadar getirir. Bunun astrolojik nedenlerini de kursta öğreneceksiniz :) Siz de buraya kadar geldiyseniz demek ki doğum haritanız, yani karmanız sizi yolunuza sokmaya çalışıyor... 

O zaman seçiminiz her ne olursa olsun; her şey gönlünüzce olsun. 

Başka sorularınız varsa 05424567998 numarasından asistanım Serpil Hanım'a Whatsapp'tan yazabilirsiniz. 

Satın alma yapmak isterseniz; buraya tıklayarak satın alma sayfasına da gidebilirsiniz. 

Sevgilerimle. 

Balaban Dost

www.instagram.com/balabandost

Yorumlar (8)

Muharrem 02.12.2022

Merhabalar sevgili LAO. Eşime çok iyi bir analiz yaptınız geçen hafta. Ben astroloji karşıtı biri olarak gerçekten çok şaşırdım ve takdir ettim. Eşim kursunuza katılmak istiyor ama şimdi ben de merak saldım. Birlikte katılmamız mantıklı olur mu? Instagramdan yazdım ama görmediniz buraya da yazmak istedim.

Hacer Elmas 31.08.2022

Serkan bey mezuniyet fotoğraflarınızı gördükten sonra ben de kursunuza katılmaya karar verdim. Öğrencilerinizin hepsi çok mutlu ve belli ki doğru yerden mezun olduklarından çok eminler. İnşallah sonraki mezuniyet kampınızda ben de olacağım.

Mustafa 01.06.2022

Üstteki whatsapp mesajını gönderen kişi benim arkadaşım ve açıkçası onun hayatındaki değişimi gördükten sonra onunla konuşup ben de kursunuza katılmaya karar verdim LAO :) Ben erkek olduğum için astrolojiyi çok sevmeme rağmen yapamam diye düşünüyordum ama benim hocam da erkek deyince bana bi cesaret geldi :)) Şunu anladım ki bu gerçekten bir meslek. Arkadaşım hem çok iyi kazanıyor hem özgüveni çok arttı hem de bir sürü kişiye yol gösteriyor. Atanmak için yıllarca boşuna beklemişim diyor :)

Nalan 19.05.2022

Serkan bey geçen ay sizden danışmanlık almıştım ve çok memnun kaldım. Sizin analizinizden sonra halihazırda devam eden klasik astroloji eğitimde birçok şey dikkatimi çekmeye başladı. Vedik astroloji bana klasik astroloji kursumda öğrendiğim ama hayatıma uymayan birçok konuda net cevap verdi. İnşallah ben de haziranda kursiyeriniz olarak ailenize katılacağım. Şimdiden çok heyecanlıyım. İyi ki varsınız.

Kadir 12.05.2022

Dün youtube videonuza denk gelince karşımda bambaşka bir astroloji metodu olduğunu gördüm. Yorumlarınız çok detaylı ve etkileyiciydi. Şu anda batı astroloji eğitimi alıyorum. Kurstan bazı arkadaşlarla konuşunca birkaçının vedik astorolojiye geçtiğini ve sizden kurs aldığını öğrendim. Hem öğretme şeklinizi hem de vedik astrolojiyi çok övüyorlar. Sanırım yakında ben de aranıza katılacağım. Umarım bu kampanyalı fiyatlara yetişebilirim.

Müberra Yılmaz 12.05.2022

Sizi astrolog bir öğrencinizden danışmanlık aldığımda tanıdım. Beni o kadar iyi anlattı, o kadar doğru tespitlerde ve öngörülerde bulundu ki ondan eğitim almak istedim. O da bana hocası olan sizi önerdi. Instagramınızı takip etmeye başladığımda doğru adreste olduğumu anladım. Mayıs bitmeden ben de öğrenciniz olacağım inşallah. Şimdiden ailenize katılacağım için çok heyecanlıyım. Kursta görüşmek üzere Lao hocam.

Zübeyde 04.05.2022

Serkan bey sizi 3 yıldır takip ediyorum. 2019 yılında danışmanlık da aldım ve dediklerinizin hepsi çıktı. Bana yazdığınız raporu okudukça hayranlığım artıyor. İnşallah en kısa zamanda öğrenciniz de olmak istiyorum.

Kamer Büyükaşık 16.03.2022

200 saat bir vedik astrolog olmama yetecek ise üstelik sertifika veriyor olmanız da muhteşem.sizi çok zeki ve başarılı buluyorum Serkan bey ve size çok güveniyorum.uzun zamandır sizi takpteyim ve sizden ders almayı çok istiyorum.inşallah kısmet olur

Makale Hakkında Yorum Yaz