Neden Astroloji Kursu?Astroloji Kursunu neden açtım?

Instagram'da Laoizm hesabımda binlerce kişiye danışmanlık verdim ve bunların içinde birçok kişi benden kurs da almak istedi. Böyle bir hedefim olmamasına rağmen gelen talepler üzerine Astroloji Kursunu açmaya karar verdim. En iyi eğitimi ve en iyi eğitim platformunu sunmak için 1 yıl kadar çalıştıktan sonra da Astroloji Kursunu 20 Ağustos 2020'de açtım. (Beni biraz daha tanımak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.) 

İlk 1 Yılda Neler Oldu?

İlk 1 yılımızda 150 kadar kursiyerimiz oldu ve çoğu daha orta seviye biter bitmez danışmanlık verebilecek seviyeye geldiler. 120 saat kadar canlı ders işledik ve hepsinin kaydını kurs panellerine ekledik. Kursa sonradan katılanlar her hafta canlı dersleri beklemek zorunda olmadıkları için çok daha hızlı ilerlediler ve 1 yıl süren eğitimi birkaç içinde almış oldular. Bir yılı doldururken ileri seviye derslerine de başladık ve toplamda 200 saate yakın eğitimimiz olmasını planlıyoruz.

Üniversite ve E-Devlet Onayını Nasıl Aldık?

Hiçbir aracı eğitim kurumu ile çalışmadığımız halde İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörlüğüne başvuru yaptık. Vizyonumuz, online eğitim alt yapımız, derslerimizin içeriği ve kalitesi incelendikten sonra üniversitenin sürekli eğitim programına kabul edildik. Bir devlet üniversitesi olduğu için sertifikalarımız E-Devlet Portalında da sorgulanabiliyor. (Örnek Sertifikayı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.) Buna ek olarak CardCert aracılığıyla uluslararası akredite edildik ISO 9001 onaylı şekilde uluslararası sertifika da veriyoruz. 

Neden Vedik Astroloji Eğitimi?

Ben 2008 senesinden beri Vedik Astroloji üzerine kendimi geliştiriyorum ve birkaç yıldır da profesyonel anlamda danışmanlık veriyorum. İstatistiklere göre de Vedik Astrolojiye olan ilgi tüm dünyada yükseliyor ve bu ilmi bilen yeterince deneyimli Vedik astrolog bulunmuyor. Bu durum, astrolojiyi meslek edinmek isteyenler için inanılmaz bir iş olanağı da sunuyor. Şahsen bir Vedik Astrolog olarak 6 ay sonraya randevu vermek zorunda olduğum günler oldu ve asistanım uzun süre hiçbir mesajı cevaplayamadı. Ben de elbette kendi uzmanlık alanımda eğitim vermeye karar verdim. Diğer astroloji alanlarında da bilgi sahibi biri olarak; Vedik Astrolojinin isabetli öngörü araçlarına başka hiçbir astroloji modelinin yanaşamayacağına inanıyorum. 

Ayrıca AstrolojiKursuna ücretsiz üye olarak Batı Astrolojisi ile Vedik Astroloji arasındaki farklar videosunu izlerseniz neden Vedik Astrolojiyi tercih etmeniz konusunda birçok başka neden daha görebilirsiniz. 

Astroloji Kursunu Eşsiz Yapan Özellikler Neler?

Eğitimin Kalitesi : Dersleri sırf kurs vermiş olmak için değil, her şeyi derinlemesine ve kolay anlaşılır şekilde aktarmak için işliyoruz. Bu sayede canlı derslere katılamayıp, sadece videoları izleyenler bile kursu sorunsuzca takip edebiliyorlar. 

Eğitimin İçeriği : Temel Seviye Kur 30 saattir ve gezegenler, burçlar, evler ve tüm bunların nitelikleri ile vedik harita modellerini anlamayı içeren dersler içerir. Orta Seviye Kur 90 saattir ve gezegen + ev + burç kombinasyonları ile bağlantılı olarak dasha sistemi ve transitlerle öngörü tekniklerini içerir. Orta Seviyeyi bitiren kursiyerlerimiz detaylı olarak harita yorumlamaya başlayabilirler. İleri seviyede nakshatralar, yogalar, bölüşümlü haritalar, transitlerin detayları ve daha fazlası yer alır. İleri Kur dersler şu anda devam etmektedir ve 90+ saat üzerinde olması planlanıyor. 

Esnek Öğrenme Modeli : Kursiyerlerimiz genel olarak çalışan yetişkinler olduğundan her canlı derse yetişmeleri mümkün olmuyor. Bu nedenle tüm eğitimlerimizi kaydediyoruz ve ömür boyu 7/24 izleme, ders dokümanlarını indirme ve çıktısını alma fırsatınız oluyor. Kendi yaşam planınıza göre istediğiniz zaman izleyebilir ve sorunuz olursa o ders videosunun altına yazarak sorabilirsiniz. 

Eğitimin Süresi : Eğitim platformumuz senelerce eğitim alıp hala yerinde saymak istemeyenler için hazırlanmıştır. Klasik eğitim metodları ile Vedik Astroloji öğrenmek yıllara yayılabilir. Fakat kayıtlı eğitimler sayesinde bugün eğitime başlasanız bir yıllık yolu birkaç haftada bile alabilirsiniz. Tüm eğitimi bitirmeniz muhtemelen klasik bir eğitime göre %10 uzunlukta sürecektir.

En İyi Fiyat : (Temel Kur alana Orta ve İleri Kur Hediye) Genelde bu kalitede bir eğitim daha uzun yıllar süreceği gibi; 3 kur toplamda 30 - 40 Bin TL aralağında olur; ki bunu eğitim veren bazı Vedik Astorloglardan fiyat alarak da teyit edebilirsiniz. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi döneminde herkesin maddi zorluklar yaşadığını göz önünde bulundurarak Astroloji Kursunda kısa bir süre için tüm kurlar (Temel + Orta + İleri Seviye) 3950 TL + KDV olarak fiyatlandırdık. Üstelik kredi kartlarına 12 taksit imkanı bulunuyor. Bu eğitim sistemi ve içerik için rakipsiz bir fiyat olduğunu araştırdığınızda görebilirsiniz. 

Sertifikalarımız : İki çeşit sertifikamız bulunuyor. 1.) Kursumuz bağımsız akrediastyon kuruluşu CardCert aracılığıyla uluslararası sertifika verebilecek şekilde yetkilendirilmiştir ve ayrıca ISO 9001 kalite belgesi almaya hak kazanmıştır. Kurs sonunda sizlere Uluslararası Geçerli Sertifikanız gönderilecektir. 2.) İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörü imzalı ve e-Devlet onaylı sertifika almaya hak kazanırsınız. 

Sertifikalandırma Fiyatı : Bazı kursiyerlerimiz sadece kişisel gelişim amaçlı eğitim aldıklarından ve sertifikaya ihtiyaç duymadıklarından, sertifika sınavı ayrı olarak ücretlendirilmiştir. Bu sayede kurs ücretini de daha uygun olarak sunabiliyoruz. Sertifikalandırma öncesinde sınav yapılacaktır ve sınav giriş ücreti 900 TL + KDV olacaktır. Bu ücret sınava gireceğiniz zaman tahsil edilecektir. 

Ortak Sohbet Alanı : Kursiyerlerimizin tanışmaları ve paylaşımda bulunabilmeleri için ortak bir forum alanımız bulunuyor. Dilerseniz orayı da aktif kullanabilirsiniz.

Deneyim Bankası : Kursun içindeki deneyim bankasına kendim incelediğim haritalardan örnek vakalar ekliyorum ve her üyemiz deneyimlerini buraya ekliyor. Dolayısıyla zamanla elinizin altında binlerce örnek harita incelemesi olacaktır. 

Mezuniyet Sonrası için İş Kurma Desteği : Sadece kursiyer değil, ayrıca çalışma arkadaşı da yetiştiriyorum.

Kurs sonrası ortak çalışacağımız online doğum haritası analiz platformunda astrolog olarak yer alabilir ve böylece yeni danışanlara ulaşabilirsiniz

Ücretsiz şekilde alan adı (adınızsoyadınız.com gibi) dahil bir site kurulumunu da sizin için anlaşmalı yazılım şirketimizden yapılacaktır. Yani daha kursiyerken, kendi markanızı inşa etmeye başlayabilirsiniz. Üstelik site kullanımı ve pazarlama gibi derslerimiz de olacaktır ve ortaklık bağlantıları sayesinde siteniz para kazandırmaya hazır olacaktır. 

Buraya kadar okuduysanız bir nedeni vardır!

Birçok insan astrolojiye inanmaz ya da bu kadar ciddiye almaz. Bizim gibi bazılarını da bazı dürtülerimiz buralara kadar getirir. Bunun astrolojik nedenlerini de kursta öğreneceksiniz :) Siz de buraya kadar geldiyseniz; demek ki doğum haritanız, yani karmanız sizi yolunuza sokmaya çalışıyor... 

O zaman seçiminiz her ne olursa olsun; her şey gönlünüzce olsun. 

Başka sorularınız varsa 05424567998 numarasından asistanım Serpil Hanım'a Whatsapp'tan yazabilirsiniz. 

Satın alma yapmak isterseniz; buraya tıklayarak satın alma sayfasına da gidebilirsiniz. 

Sevgilerimle. 

LAO

www.instagram.com/laoizm

Yorumlar (0)

Henüz yorum gönderilmemiş.

Makale Hakkında Yorum Yaz